VÝPRODEJ ZBYTKOVÝCH KOBERCŮ A PVC

Velký výběr zbytkových koberců a PVC větších rozměrů.

Ceny již od 99,- kč / m2 vč.DPH

Zboží se průběžně doplňuje.

 

 

Akce

VÝPADEK ELEKTŘINY

14.12. BUDE NAŠE VZORKOVÁ PRODEJNA ZAVŘENA

VÁNOČNÍ SVÁTKY

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, DOVOLUJEME SI VÁS UPOZORNIT, ŽE NAŠE VZORKOVÁ PRODEJNA BUDE OD 19.12.2018  DO 1.1.2019 ZAVŘENA. NAVŠTÍVIT NÁS MŮŽETE JIŽ OD 2.1.2019 PN

REALIZACE A RENOVACE SPORTOVNÍCH PODLAH A VÍCEÚČELOVÝCH SÁLŮ

!!! AKCE !!! PŘÍPRAVKY NA ÚDRŽBU SPORTOVNÍCH PODLAH NA 1 ROK ZDARMA !

ZMĚNA PRACOVNÍ DOBY V SOBOTU

V sobotu můžete navštívit naši prodejnu po domluvě na tel. 777 321 654

!!! AKCE NA VINYLOVÉ PODLAHY !!!

Vinylové podlahy již od 390,- Kč / m2  bez DPH

!!! AKCE 2018 !!!

OBLOŽKOVÉ ZÁRUBNĚ A DVEŘE    cena kompletu dveře + zárubeň + kování od:   Folie  - již od 2.400,- Kč,    CPL laminát - již od 3.500,- Kč   bez DPH  

!!!AKCE!!!

VÝPRODEJ ZBYTKOVÝCH KOBERCŮ   V nabídce velký výběr zbytkových koberců větších rozměrů. Ceny již od 99,- kč/m2 vč. DPH Zboží se průběžně doplňuje.

Blog - Rady a tipy

!!! AKCE !!!

CPL laminát,ceny již od 4.650,-kč bez DPH

Cena zahrnuje dveře,zárubeň,kování a montáž

Kdy zvolit marmoleum a jak ho udržovat

 

Marmoleum je tradiční podlaha, která se vyrábí již od konce devatenáctého století. Patří mezi přírodní linolea a v minulosti se nejčastěji používalo ve veřejných budovách (tělocvičnách, nemocnicích, jeslích atd.). V současné době se díky svým výhodám prosazuje i v dománostech.

Marmoleum je ryze přírodní materiál, základ pro výrobu tvoří lněný olej, který se po přidání kyslíku mění na lněnou fermež. Dále se přidává směs z pryskyřice, vápence, pigmentů a moučky ze dřeva a korku. Tato směs se zahřeje a pod vysokým tlakem je lisována na jutovou textilii.

Hlavní výhody marmolea

·      Ekologické složení - marmoleum se skládá se z velmi dobře obnovitelných zdrojů. Rozhodnete-li se pro marmoleum, nijak nezatížíte životní prostředí. A navíc, poté, co doslouží, můžete jej bez problémů spálit či dokonce kompostovat.

·      Výdrž marmolea - je velmi dlouhá, po podlaze z marmolea se můžete procházet až padesát let.

·      Dobré tepelné vlastnosti - marmoleum dobře vede teplo, je tedy vhodné pro podlahové vytápění. To ovšem není příliš nutné, samo marmoleum je teplejší než klasické linoleum nebo plovoucí podlahy.

·      Vhodné pro alergiky - marmoleum má bakteriostatické vlastnosti, potlačuje množení bakterií a mikroorganismů, je tedy proto vhodné pro alergiky a astmatiky.

·      Šetří klouby - chůze po marmoleu je díky pružnosti materiálu příjemná a navíc tlumí kročejový hluk.

·      Odolnost vůči poškození - na marmoleu je nanesena vrstva ochranného polymeru – podlaha je tak odolná vůči poškození. Dobrá zpráva pro kuřáky – v případě popálení podlahy cigaretou stačí vrchní vrstvu opatrně seškrábat a poté opět natřít.

·      Pestrá škála barev - úro mnoho uživatelů spočívá hlavní přednost marmolea v tom, že se díky přírodním pigmentům nabízí v pestré škále barev.

·      Více variant provedení - můžete zvolit marmoleum v roli, anebo si poskládat barevnou podlahu ze čtverců či obdélníků. Se svou podlahou si tak můžete pohrát, jak jen vám je libo.

Údržba marmolea

Pro ženy či muže, kteří nemají dostatek času na úklid domácnosti, máme další plus – čištění marmolea spočívá v pouhém přetření prachovým mopem. Pouze při větším úklidu je vhodné použít vodu a  vhodný čistící prostředek. Některé ženy si ovšem stěžují, že po užití voňavého prostředku začne podlaha zapáchat, což trvá až do uschnutí.

 

Marmoleum se pohybuje v různých cenových relacích. Záleží na tom, jaký typ a barvu si vyberete. Metr čtvereční může stát 500 korun, nebo také 1 500 korun. Pořizovací cena je sice vyšší než u laminátových podlah, ale nižší než u podlah dřevěných.

 


Poradenství zdarma

VÝPADEK ELEKTŘINY

14.12. BUDE NEŠE VZORKOVÁ PRODEJNE ZAVŘENA